KONST / Litografier / Färglitografi 5415337
nr 541 5337
Färglitografi
Otydlig sign., 22/160, 62x50
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 15 september 2008
kl 16:36:09
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr